Учні гімназії перемогли команду батьків-учителів у футболі

Футбольний матч між командою старшокласників та командою батьків-учителів відбувся в гімназії. Таке спортивне протистояння відбувається в гімназії вже традиційно в рамках Олімпійського тижня. Цього року до гри долучилися також депутати міської ради Ігор Кривошеєв та Тарас Коломієць, котрий є також випускником гімназії та батьком учня.
Матч відбувся за правилами міні-футболу. Гра була напруженою та цікавою. Підтримати гравців прийшли учні, вчителі гімназії, їхні рідні.
Протистояння на полі старшокласників та батьків-учителів-депутатів завершилося перемогою учнів 8-11 класів. Рахунок матчу 11:9.
Як зазначає директор гімназії Ірина Топчій, такі спільні заходи дітей, батьків, учителів допомагають гуртуванню, об’єднанню, відкривають більше можливостей для спілкування та взаєморозуміння.
Нагадаємо, минулого року так само з невеликом відривом перемогу вибороли учні.