69867493_1332889223558520_7209473639970766848_o

Фехтувальниця Валерія Гнідашева провела «Олімпійський урок» для гімназистів

Неодноразова переможниця та призерка міжнародних змагань, етапа Кубка Європи, член національної збірної України з фехтування Валерія Гнідашева завітала до гімназії. Вона провела «Олімпійський урок». На зустріч зі спортсменкою завітали учні 2-го та 5-х класів. Організували такий урок представники відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області.
Спочатку дітям продемонстрували два фільми: про Олімпійські ігри в Ріо та про фехтування як олімпійський вид спорту. Потім Валерія Гнідашева презентувала свій вид спорту та розповіла про його особливості. Зокрема про види фехтувальної зброї, про поле бою, стійку і прийоми, правила змагань тощо. Спортсменка показала, які існують випади та пересування під час бою. Гостя детально ознайомила учнів зі своїм спеціальним захисним костюмом та екіпіровкою. Діти також мали можливість примірити шолом.
Потім розпочалося жваве спілкування учнів зі спортсменкою. Вони активно цікавилися у Валерії, скільки в неї перемог, як давно займається спортом, де побувала на змаганнях, скільки важить зброя, з ким цікаво змагатися та ставили безліч інших запитань. Найактивніші учасники отримали олімпійські подарунки від відділення Національного олімпійського комітету в Черкаській області.
Представник відділення, відповідальний секретар Іван Урста подарував гімназії набір м’ячів та олімпійську поліграфічну продукцію.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *