«Олімпійське літо» завітало до гімназії

Учасники літньої мовної школи SULACA цей день провели рухливо та спортивно. До школи завітали представники відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області із проектом «Олімпійське літо» та спортивним квестом.
Учасники сформували 4 команди відповідно до своїх груп та змагалися у спритності, влучності та швидкості. Гімназисти відвідували різноманітні станції, де мали гуртом стрибати або ходити навприсідки, проходити естафети, складати пазли-картинки, влучати м’ячем у кільце, стрибати на кулях тощо.
Перемогу у змаганні виборола «різнокольорова» команда. Учасники команди-переможця отримали сувенірні набори від відділення НОК України в Черкаській області. Усіх інших учасників відзначили олімпійськими календарями. Крім того, гімназії презентували комплект книг про олімпійський рух англійською мовою.