8-Б відпочивав по-козацьки на «Сторожовій заставі»

Учні 8-Б класу разом з класним керівником Валентиною Цимбрилою та батьками відвідав «Сторожову Заставу». Це – куточок Холодного яру в с.Чубівка, що на Черкащині, де збереглися козацькі традиції. Так клас відсвяткував «останній дзвоник».
Там гімназисти дізналися цікаві історичні факти козаків, про козацьку зброю та які існують способи володіння нею, пройшли смугу перешкод та навчилися робити оберіг із різних трав. Потім відбувся квест, пов’язаний із українськими традиціями та історичними пам’ ятками цього краю. Беручи участь у ньому, кадети 8 класу відвідали старі будівлі, побували на Лисій горі й загалом помилувалися прекрасною природою. Після квесту учням організували змагання на м’яких тренувальних шаблях, показавши декілька прийомів, і дали спробувати на собі терапію гвіздками.
Пізніше діти з батьками посмакували козацьку кашу й шашлики.
Відпочинок на «Сторожовій заставі» був насичений, цікавий, пізнавальний та запам’ятається гімназистам надовго.