«Останній дзвоник-2019»

«Останній дзвоник» пролунав сьогодні для одинадцятикласників гімназії. На подвір’ї закладу до свята долучилися також учні 9-10 класів. Привітати випускників завітали депутати Черкаської міської ради ігор Кривошеєв та Тарас Коломієць.
Приємні вітання від учителів, слова подяки від учнів, побажання успішного життя від директора, яскраві музичні дарунки від учнів та вчителів і адміністрації гімназії, підкидання монет на щастя, «золоте» конфетті, вальс випускників і, звісно, сам останній дзвоник – таким видалося свято.
Під час урочистостей також відзначили гімназистів усіх класів, які упродовж навчального року здобули призові місця на олімпіадах, конкурсах чи змаганнях і брали активну участь у житті гімназії.