60859490_1089681847883022_7867419503951347712_o

Гімназії подарували нові туї замість вкрадених

Заступник міського голови Ігор Волошин та депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін вирішили підтримати гімназію і дітей, котрі в ній навчаються, та подарували 6 нових туй. Ці деревця замінять нещодавно вкрадені з території гімназії. Такий подарунок Ігор Волошин та Юрій Тренкін вирішили зробити після того, як дізналися про цинічне викрадення щойно висаджених туй із подвір’я навчального закладу. Вони самостійно привезли деревця та висадили їх.
«Дізналися про таку неприємну подію із соціальних мереж учора. І вирішили не просто поспівчувати, а придбати для гімназії нові туї. Проте, сподіваємося, що правоохоронні органи все ж знайдуть крадіїв», – відзначає депутат.
Завітав до гімназії і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Він відзначив, що йому приємно, що в його команді – такі відповідальні люди.
«Дуже приємно, що мій заступник та депутат міської ради без вказівок чи прохань за власний кошт вирішили зробити добру справу і висадили сьогодні біля гімназії нові дерева. Це означає, що моя команда працює на розвиток міста та дбає про комфорт черкащан», – наголосив Анатолій Бондаренко.
Директор гімназії Ірина Топчій від імені всього колективу гімназії подякувала Ігорю Волошину та Юрію Тренкіну за дієву підтримку та такий приємний подарунок.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *