Шестикласники вивчали біологію на природі

Учням 6-А та 6-Б класів організували нестандартний урок біології. Вони провели його на природі. Для цього учні відвідали Ботанічний сад Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького. Там для них екскурсію-урок провів завідувач кафедри біології, екології і агротехнологій, кандидат біологічних наук, доцент Олександр Спрягайло.
Викладач цікаво презентував гімназистам рослини, які представлені в Ботанічному саду. Він розповідав про походження, види та правильні назви рослин, де вони ростуть і як їх можна практично використовувати в житті, що можна вживати в їжу, а що отруйне.
Учні мали можливість не лише почути про ті чи інші рослини, але й побачити їх вживу, доторкнутися до листочків, плодів, відчути на запах, дещо навіть спробувати на смак. Такі уроки на природі дуже корисні, адже таким чином діти краще запам’ятовують інформацію.