Британка Елла Бевсі ділилася досвідом із учителями англійської мови

Волонтер, викладач з Англії Ella Bewsey провела майстер-клас для вчителів англійської мови гімназії. Темою розмови стала «Нова українська школа». Елла Бевсі вивчала документи й програми, за якими починає розвиватися Нова українська школа, та намагалася сумістити їх із програмами і методами викладання в Англії та адаптувати до української школи. Вона розповіла учителям про методи та технології навчання в британських школах та як цей досвід можна використати на уроках в гімназії.
Учителі гімназії вдячні за корисний тренінг та відзначають, що методи роботи в британських школах трохи відрізняються від українських, і їх варто вивчати і використовувати при впровадженні Нової української школи.
Нагадаємо, гімназія вже не один рік співпрацює із Еллою Бевсі. Вона викладала в гімназії для учнів 7-10 класів хімію, біологію та фізику англійською мовою, проводила майстер-класи для вчителів хімії і біології тощо.