Волонтер з Америки уже четвертий рік поспіль проводить нестандартні уроки в гімназії

Американський волонтер Марк Лівенгуд знову став гостем гімназії. Він уже чотири роки поспіль зустрічається із гімназистами та проводить для них уроки. Цього разу упродовж тижня Марк працював із учнями 4-9 класів. Він проводить нестандартні уроки англійською мовою, залучає дітей до цікавих інтерактивних ігор, використовує для завдань малюнки, разом з дітьми читає тощо.
Такі уроки дуже подобаються учням гімназії, оскільки вони в ігровій формі дізнаються новий для себе матеріал, при цьому англійською мовою. Також це можливість поспілкуватися із носієм мови.
Марк Лівенгуд радить гімназистам багато говорити та читати англійською мовою та загалом насолоджуватися життям.