Ella Bewsey ділилася британським досвідом із учителями хімії та біології

Директор християнських міністерств в Україні Ella Bewsey провела тренінги для вчителів гімназії. Темою розмови стала «Нова українська школа: Педагогіка партнерства, орієнтація на учня».
Ella Bewsey ділилася досвідом із вчителями біології та хімії щодо того, як в Британії, звідки вона родом і де має досвід викладацької діяльності, працює система роботи з дітьми. Зокрема розповідала про підхід до вивчення тем, про учня як центр освітнього процесу, про етапи, за якими варто будувати уроки: запам’ятовування, сприйняття, оцінювання, творення та інше. Виконували вчителі й практичні завдання, які можна використовувати під час вивчення тем.
Як відзначають вчителі гімназії, цей тренінг став корисним досвідом, завдяки якому дізналися про особливості навчання дітей в Британії та змогли взяти й для своєї роботи певні методи та форми.
Нагадаємо, гімназія вже кілька років співпрацює із Ella Bewsey. Вона проводила уроки-експерименти з хімії, фізики та біології для учнів англійською мовою.

IMG-bc0a9345ffc3022947f4dc53996b2ea2-V

IMG-bcf77cd3deafae8eb88555dd7fb60709-V