Учнів 1-К урочисто прийняли до кадетської родини

День кадета традиційно відбувся в гімназії 6 грудня. Зранку – урочисте шикування та виконання Гімну України та кадетського гімну. Вдень – святкова частина посвяти найменших кадетів. Першокласники зачитали Закони кадета та пообіцяли їх дотримуватися. Паняночки відзначили цю мить для кадетів-першокласників подарунками. Привітати кадетів зі святом завітали друзі гімназії, а саме: начальник Черкаського зонального відділу Військової служби правопорядку, полковник Сергій Чередниченко, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області Андрій Більда, депутат міської ради Тарас Коломієць.
Сергій Чередниченко вручив найактивнішим кадетам відзнаки, відзначив і директора та весь колектив гімназії за допомогу військовим.
«Діти, ми надіємося, що ви зміните країну на краще і будете кращими за нас», – відзначив Сергій Чередниченко.
«Зазвичай справжньою гордістю держави є спортсмени, які здобувають медалі на світових змаганнях. Проте останні кілька років героями нашої країни стали військові, які захищають країну ціною свого життя. Бажаю, щоб найшвидше настали часи, коли головними героями країни знову стануть військові. Я вірю, Україна буде сильною, і збудує її саме це покоління сьогоднішніх кадетів», – наголосив Андрій Більда.
Також під час заходу старшокласники продемонстрували впоряд, першокласники виконали пісню, а всі гуртом – гімн.