Юні туристи гімназії здійснили триденнний похід Холодним Яром

Учні гімназії стали учасниками триденного пішого походу Черкащиною. До складу туристичної групи ввійшли учні 10-В класу Дар’я Комар, Євгенія Чернишова, Павло Лушніков, Станіслав Ухань, Валерій Ткаченко, Анна Фатєєва, учень 9-В класу Даніїл Гудзь та учень 9-Г класу Ростислав Гайдаш. Разом із керівником туристичного гуртка Дмитром Луб’янським вони здійснили похід першого ступеня складності Холодним Яром за маршрутом с.Медведівка – с.Мельники – хутір Буда – с.Мельники – с.Головківка – с.Медведівка.
Юні туристи на своєму шляху відвідали Мельниківський краєзнавчий музей, старий покинутий костел, побували на джерелі Дзюркало, досхочу набігалися безпосередньо Холодним Яром, відвідали дуб Максима Залізняка, Свято-Троїцький Мотронинський монастир, гайдамацький став, Заповідне урочище «Атаманський парк» та джерело Живун. Учні отримають третій юнацький розряд із пішохідного туризму.
«Всі повернулися здоровими та щасливими!» – зазначає Дмитро Луб’янський.