Пілотний проект НУШ триває в двох других класах гімназії

Експериментальна робота у других класах гімназії триває. Минулого року два перші класи гімназії стали учасниками проекту Нової української школи і впроваджували та випробовували новий Державний стандарт початкової освіти. Цього ж року всі першокласники країни вже навчаються за новим стандартом, а пілотні класи продовжують експеримент вже в другому класі. Учителі Анеля Тарноруцька та Ольга Шляхетко днями взяли участь у семінарі з питань продовження експериментальної роботи на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.
Разом із колегами вони обговорили особливості роботи в 2 класі, формат Модельної програми та навчальні матеріали для 2-х класів пілотних шкіл, презентували створене в класі освітнє середовище. Вчителі гімназії також розповіли про участь у всеукраїнській серпневій конференції «Нова українська школа – старт реформи, участь громад».

40962732_933476190170256_2943198950301106176_n

Фотографії – із сайту Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників