Учні 1-Б побували в Мошнах та Каневі

Минулими вихідними учні 1-Б класу відправилися на могилу Великого Кобзаря до Канева. 342 сходинки до могили Т.Г. Шевченка вони подолали з легкістю. З цікавістю діти слухали в музеї екскурсовода, згадували вірші Кобзаря, які вчили на конкурс читців, милувались картинами, дивувались жорстокості тогочасного солдатського життя, важкій праці селянина, відсутності сучасних приладів.
Шлях до Канева пролягав через село Мошни, де після розповіді екскурсовода про те, що спочатку архітектор Торрічеллі збудував церкву-палац у Мошнах для графа Воронцова, а тоді у Парижі відтворив таку саму, всі діти з гордістю залюбувалися цією національною пам’яткою.
Великий комфортабельний автобус, зупинки в лісі, цікаві розповіді улюбленої вчительки, пісні, люблячі, з гарним почуттям гумору та зі смаколиками батьки поруч – все це зробило подорож легкою і цікавою.