32389215_835837723267437_8905784884925038592_o

Єгор Білокінь здобув третє місце Всеукраїнської олімпіади з робототехніки

12-13 травня в Києві на ВДНГ відбувся десятий ювілейний фестиваль Robotica 2018. Це найбільший сімейний STEM-фестиваль України. На гостей очікувало безліч цікавих та пізнавальних локацій, пов’язаних із наукою і технологіями.
В рамках фестивалю провели Всеукраїнську олімпіаду з робототехніки. Кількасот юних науковців зі всієї України підготувати та запрограмували своїх роботів і боролися за перемогу в різних номінаціях. Учасники також представляли роботів, які змагалися в автономне та дистанційне робо-сумо і слалом. Робо-сумо – це змагання, коли роботи борються один із одним на полі, їх завданням є виштовхати суперника з поля. У слаломі робот має проїхати певну дистанцію, не з’їхавши з неї і не заваливши «ворота», що розташовані на шляху.
Участь у фестивалі та олімпіаді з робототехінки взяли й представники гімназії. Гімназисти продемонстрували Учень 9-А класу Єгор Білокінь виборов третє місце змагань роботів зі слалому. Ця нагорода стала вже восьмим кубком гімназистів зі всеукраїнських змагань юних робототехніків лише за трохи більше, ніж рік роботи за цим напрямком.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *