Лілія Гаращук та Юлія Шмиголь посіли друге місце на обласному конкурсі читців поезії Гейне

На Черкащині відбувся обласний дистанційний конкурс читців поезії Генріха Гейне серед учнів 8-11 класів. Учениці 11-Б класу гімназії Лілія Гаращук та Юлія Шмиголь взяли в ньому участь. Лілія декламувала вірш німецькою мовою, Юлія створили на основі цього відеокліп. Координувала роботу учитель німецької мови Тетяна Дога. Дівчата вибороли перемогу на міському етапі конкурсу, а на обласному посіли другу сходинку.
Конкурс провели на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти. До обласного етапу відібрали 37 конкурсних робіт. Нагадаємо, за ініціативи Міністрів закордонних справ України та Німеччини 2017-2018 навчальний рік проголошено роком німецької мови в Україні і української мови в Німеччині.