Анна Гончаренко виборола друге місце на обласному етапі олімпіади з права

Учениця 10-А класу Анна Гончаренко стала учасницею обласного етапу олімпіади з права. Серед 22 учасників-правознавців вона здобула друге місце. Свої знання на олімпіаді дівчина випробовувала вперше. Готував ученицю до олімпіади заступник директора гімназії, вчитель права Андрій Чумак.
«До цього етапу олімпіади готувалася ґрунтовно і витратила чимало часу. Питання на олімпіаді не можна назвати легкими, тому що більшість з них потребували додаткових знань, поза шкільною програмою. Довелося перечитувати чимало різноманітних розпоряджень Президента, міжнародних договорів, Кодексів для детального з’ясування питання. Висловлюю сердечну вдячність за невтомну працю та великий талант Андрію Івановичу, який допоміг підготуватися до олімпіади та отримати високий результат», – ділиться враженнями Анна.