Марія Романовська та Софія Іванчук здобули третє місце всеукраїнської конференції «Майбутнє України»

У Києві відбулася конференція Малої академії наук України «Майбутнє України». Захід проходив у формі виставки-конкурсу та представлення своїх досліджень юними науковцями. понад 120 учасників зі всіх регіонів України долучилися до конференції. Її учасниками стали й учениці 11-А класу Марія Романовська та Софія Іванчук. Дівчата представили свою наукову роботу на тему «Дослідження 3Д-принтерів з паралельними кінематичними схемами». Учениці гімназії здобули третє місце конференції. У якості нагороди отримали відзнаки та акумулятори Power Bank. Допомагали ученицям готувати дослідження їхні наукові керівники – викладачі Черкаського державного технологічного університету Максим Рудь та Юрій Коваленко.