Останній день голосування! Підтримай проект № 99 громадського бюджету!

Голосування за проекти триває до 14 листопада 2017 року.
Віддати свій голос можна в електронному вигляді на сайті Черкаської міської ради в розділі «Громадський бюджет». Проголосувати можна і в паперовому вигляді. Для цього треба завітати в одну із найближчих до вас «точок», які працюють із 9 ранку до 18.00:
– без вихідних: к. 100 приміщення Черкаської міської ради (вул.Б.Вишневецького, 36);
– вихідні понеділки 6 та 13 листопада: Центральна бібліотека ім.Л.Українки (вул.Хрещатик 200), бібліотека-філія №2 для дорослих (вул.Чорновола,142/а) та бібліотека-філія №7 для дорослих (вул.Пацаєва, 20);
– вихідні суботи 4 та 11 листопада: Центральна міська бібліотека для дітей (бул. Шевченка, 390), бібліотека-філія №2 для дітей (вул.Сумгаїтська, 24/1).
В електронному вигляді голосування відбувається за допомогою Bank ID. В паперовому вигляді потрібно голосувати особисто шляхом заповнення бланку, мати із собою паспорт та документ, що підтверджує належність до м. Черкаси (реєстрація, довідка з роботи тощо)
Проголосувати можна за 4 проекти одночасно.
Пам’ятайте: наш номер – 99!