Гімназисти посадили півгектара дубового лісу

Днями учні гімназії долучилися до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Команда «Kiborgs.UA», юні журналісти, учні старших класів завітали до Будянського лісництва Смілянського лісгоспу на запрошення Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства. Там вони засадили територію лісу розміром півгектара саджанцями дуба звичайного.
Лісівники спочатку провели інструктаж та продемонстрували алгоритм посадки. Ліс висаджували за допомогою меча Колесова сіянцями із закритою кореневою системою, що дозволяє висаджувати їх протягом тривалого періоду. Гімназисти із задоволенням висаджували дуби, адже розуміли, що роблять корисну справу на багато років. На завершення посадки лісівники пригостили учнів смачною лісовою кашею.