Гімназисти представляли Кубу на «Моделі ООН»

У Черкасах відбулася науково-практична учнівська конференція “Модель ООН. Крок до дипломатії: Черкаси-2017”. Така форма роботи дозволяє учням відчути себе в ролі дипломатів та взяти участь у «засіданнях» різних комітетів системи ООН, обговоривши проблемні питання та запропонувавши резолюцію. Цього року представники 23 шкіл міста долучилися до «моделі». Участь у конференції взяли і гімназисти, а саме: Аліна Літус (9-А клас), Валерія Головань (9-Б), Ксенія Ковальова (9-Б), Даниїл Подшибякін (11-Г) та Владислав Завіновський (11-Г). Вони представляли в комітетах країну Кубу. Школярам вдалося обговорити кілька важливих глобальних питань, зокрема про водні ресурси, культурні пам’ятки, гендерну дискримінації, ядерну зброю та хвороби людства.
«Дуже сподобалося брати участь у конференції. Ми мали можливість спробувати себе в ролі дипломатів, обговорити важливі проблеми, запропонувати їх вирішення. Навіть отримали досвід утворення коаліції з іншими країнами. Крім того, після засідань комітетів відбувся дипломатичний бал в одному із залів Художнього музею», – розповідає Валерія Головань.