Гімназія стала учасником всеукраїнського проекту авторських шкіл

Міністерство освіти та науки України обрало 35 загальноосвітніх навчальних закладів зі всієї України, на базі яких впроваджуватимуть всеукраїнський експеримент із розвитку авторських шкіл. Гімназія № 9 стала учасницею проекту, єдиною серед шкіл Черкаської області. Експеримент триватиме до 2021 року, його основною метою є впровадження у практику українських шкіл основоположних методологічних засад розвитку авторської школи, зокрема й через апробацію авторського програмного, нормативного та методичного забезпечення. Цього року триватиме переважно організаційно-підготовчий етап. Надалі – концептуально-діагностичний, формувальний та узагальнювальний.
Авторська школа — це навчальний заклад із високим рівнем розвитку інноваційного потенціалу як необхідної передумови і результату саморозвитку його конкурентоспроможності засобами експериментально перевіреної оригінальної авторської концепції педагогічної системи, технологізованої за суттю, що забезпечує стабільні позитивні результати діяльності.