ПРОЕКТ 7-Б: «7 чудес України»

Мета проекту:
– Виховувати в учнів національну свідомість, любов до рідної землі,
– показати культурні пам’ятки України шляхом презентації семи чудес України;
– створити туристичний маршрут – своєрідну візитну картку нашої країни;
– вдосконалювати навички самостійної роботи учнів, працювати у складі творчої групи; виховувати в учнів патріотичні почуття;
– розширювати світогляд учнів.

Сім чудес України — це сім пам’яток історії і культури України, які своєю красою і культурною цінністю завоювали визнання українців. Ці пам’ятки культури викликають справжній інтерес не лише у жителів України, але і в іноземних туристів, які відвідують щорічно територію нашої країни.

Навчальні цілі та очікувані результати реалізації проекту:
Розвиток в учнів загальнолюдських цінностей, національної гордості, культури міжнародних відносин, морально-психологічних якостей громадянина – патріота. Становлення громадянина – патріота України, готового самовіддано розбудовувати суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, знати свої права й обов’язки, цивілізовано відстоювати їх, сприяти єднанню українського народу, громадянського миру і злагоді у суспільстві.

План реалізації:
1. Вересень – організаційний етап.
2. Жовтень – екскурсія в Національний дендрологічний парк «Софіївка».
3. Листопад – екскурсія в Національний заповідник «Софія Київська».
4. Грудень – екскурсія в Києво-Печерську Лавру.
5. Січень – екскурсія на Острів Хортиця.
6. Лютий – екскурсія в Херсонес (заочна).
7. Березень – екскурсія в Кам’янець і Хотин.
8. Квітень – екскурсія Львовом.
9. Травень – створення презентації власних вражень.