ПРОЕКТ 5-Д: «Об’єднуючи серця»

Керівник проекту: Дікалова Яна Олексіївна

Наше кредо: «Коли серця б’ються в унісон, а в очах виблискують вогники, які об’єднують однодумців, тоді немає жодних перешкод для втілення найшаленіших задумів».

16111624_1194337397316480_376674544_n
Мета проекту:
Максимально згуртувати учнів та батьків класу, створити сприятливі умови для розвитку творчих здібностей учнів, розширити їх пізнання себе та оточуючих.

Шляхи реалізації проекту:

– різноманітні розважально-пізнавальні заходи;
– анкетування та психологічні тренінги;
– родині свята та спортивні заходи з батьками та учнями;
– майстер класи;
– екскурсії.

Проведені та заплановані заходи на 1 семестр:

1) поїздка до просвітницько-розважального комплексу Зерноленд (8.10.)
Разом діти проходили наступні майстер-класи: переробка зерна в борошно за допомогою жорен, ручних та механічних млинків; виготовлення паперу;стрільба з лука; ліплення посуду та фігурок за допомогою гончарного кола; виготовлення ляльки мотанки; ходіння на ходулях; лабіринтові розваги; квест на Семидубову гору;
2) анкетування та психологічні тренінги від класного керівника та психолога гімназії (жовтень-листопад) : «Стосунки в колективі», «Ставлення до школи», «За що я люблю свій клас».
3) Розважально-пізнавальна гра «Космічна Одіссея» з 26 школою (10.11)
4) Роважальний захід «Шалена п’ятниця. Хеловін». (12.10)
Захід проведений для того,щоб діти змогли разом повеселитися,конкурси були підібрані так,щоб кожен міг проявити себе не конкуруючи, а просто весело проводячи час, діти разом готувалися до свята,обирали костюми та готували декорації для залу.
5) піжамна вечірка для дівчат (грудень)
Метою такого заходу, є згуртувати дівчат між собою,щоб вони більш відкрились одна одній, відчули себе справжніми подругами,яким можна довіряти свої таємниці.
6) новорічний квест «У пошуках Санти» (грудень)

Заплановані заходи на 2 семестр:

1) Родинне свято «FamilyЯ» (лютий)
2) об’єднуємо погляди та інтереси іноземною мовою “Speaking club” (січень-травень)
3) зустріч з патрульною поліцією (березень)
4) майстер класи та психологічні тренінги (березень-квітень)
5) екскурсія (травень)
6) концерт «Об’єднуючи серця» за участю учнів,батьків класу та класного керівника (травень)