ПРОЕКТ 11-Г: “Green Town” (Сміття в Черкасах)

Керівник проекту: Завіновська І.В. та Стецюк А.С.

Цільова аудиторія:
молодь міста

Креативна група: учні 11-Г класу (Подшибякін Данії, Романенко Антон, Лимар Олександр та Астахін Сергій)

Основна мета проекту:

виховання у учнівської молоді необхідності підтримки та охорони навколишнього середовища, формування екологічної культури та бережливого ставлення до екосистеми свого міста і країни, актуалізація проблеми сортування сміття та його переробки.

Проект спрямований на формування в свідомості молодих людей навичок екологічного балансу (Я-Навколишнє середовище). Вирішення проблеми сміття в місті на основі практичного застосування отриманих знань з екології.

План реалізації проекту

1) Вивчення проблеми забруднення в місті
• аналіз даних по забрудненню навколишнього середовища
• пошук дієвих практик та вивчення досвіду інших міст щодо боротьби із забрудненням