ПРОЕКТ 9-А: “Крило допомоги”

«Не запитуйте країну, що вона може зробити для вас. Запитайте, що ви можете зробити для своєї країни»
Д.Ф. Кеннеді

Опис проекту
Проект спрямований на поширення та активізацію волонтерської
допомоги дітям сиротам, воїнам АТО, людям похилого віку, тваринам

«Раз добром нагріте серце – вік не охолоне!»
Тарас Шевченко

У суспільстві, на жаль, став помітний дефіцит добра, терпеливості, милосердя серед дітей та дорослих . Це відчувається навіть у наших вчинках. Добро – це хороша, корисна справа, яка зроблена не заради власної вигоди, а для блага іншої людини. Воно не матеріальне – це духовне відчуття. Адже сенс не у самій справі, яку ви зробили, а в тому, які відчуття викликає ваш вчинок. Добро має приносити лише позитивні емоції, підтримувати людину у скрутну годину. Неважливо, чи це ви допомогли бабусі перейти через дорогу, чи врятували життя людині, якій раптово стало погано, а головне, щоб ця справа принесла користь комусь.

Мета проекту:
– підвищити моральну культуру школярів та розвиток життєвих компетенцій; – розкрити значення поняття «добро», значення добра в житті людини, формувати у дітей почуття доброти, любові до ближніх, вміння розрізняти ознаки добра і зла;
– викликати бажання робити добро;
– допомогти учням усвідомити, що добро потрібне кожній людині;
– вчити нести добро іншим через добрі справи;
– виховувати почуття порядності, милосердя, толерантності, взаємодопомоги, працелюбності, терпимості у ставленні до близьких і чужих людей, бажання – жити в добрі і злагоді;
– формувати в учнів культури спілкування.

План проекту
1. Відвідування дітей сиріт у дитячому будинку.
– прибирання теріторії
– допомога з канцтоварами
– подарунки до дня Святого Миколая
– ігри з малятами