В гімназії провели антикорупційний урок

В грудні в гімназії з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією організували тематичний урок Програми розвитку ООН в Україні. Провели його вчителі історії Ірина Завіновська та Андрій Стецюк. Антикорупційні основи вивчали учні 7-Б класу. Розпочали урок із відеозвернення Директора Програми розвитку ООН в Україні Янтомаса Хімстри.
Вчителі під час уроку звертали увагу саме на те, як корупція погіршує життя кожного українця.
«Ми намагалися сформувати в учнів уявлення загалом, що таке корупція та хабарництво. І донести, що корупція як соціальне явище наносить шкоду персонально конкретній людині», – зазанчає Андрій Стецюк.
Виконували діти й практичні вправи та давали власну оцінку певним прикладам проявів корупції у повсякденному житті.