Учні 4-В мандрували музеєм

Учні 4-В класу разом із батьками та класним керівником Зосею Олексіївною Ядзінською відвідали Черкаський обласний краєзнавчий музей. На шляху до музею діти оглянули кілька міських пам’ятників: пам’ятник воїнам-інтернаціоналістам, борцям за волю України та пам’ятник генералу Момоту, який загинув, захищаючи нашу країну від російських агресорів.
В краєзнавчому музеї познайомилися з історією та природою Черкащини, розглянули макет території Черкаської області.
Екскурсовод ознайомила учнів з біографічними даними наших славетних земляків. Дітям запам’яталася історія про земляка Олександра Носаченка, який, працюючи телеграфістом, зібрав обширну колекцію яєць птахів і тварин. Ще одна гордість Черкащини – Левко Платонович Симиренко, український помолог і плодовод. Всі люблять похрумкотіти взимку зеленим, соковитим, запашним яблучком, названим на честь нашого знаменитого земляка.
Учні з цікавістю розглянули рештки та скам’янілості доісторичних тварин і тих тварин, які мешкають на території Черкаської області в наш час.
Учні та батьки 4-В класу