Кадети-десятикласники побували в Оршанці

Гімназисти познайомилися із навчанням та побутом черкаських прикордонників. Ознайомлювальну екскурсію навчальним центром державної прикордонної служби України «Оршанець» провели для учнів військові. Кадети-десятикласники відвідали навчальні корпуси, де дізналися, чому навчають курсантів-прикордонників. Зокрема побачили, які пристрої застосовують на кордонах для виявлення небезпечних предметів, фальшивих документів чи коштів, роздивилися макети, схеми та муляжі. Також побували у спортзалі, тирі та кімнатах, де курсанти проживають.
Відвідали учні і музей, де розташовані експонати, присвячені прикордонній службі від давніх часів до сьогодення. Створено в музеї вже і залу антитерористичної операції.
«Дуже цікаво та пізнавально, – діляться враженнями учні гімназії. – Буквально за кілька годин ми змогли дізнатися чимало про особливості прикордонної служби та познайомилися із центром, де навчають прикордонників».