Загальногімназійний забіг зібрав понад півтори тисячі учасників

Понад півтори тисячі учасників здійснили олімпійський загальногімназійний забіг. Учні, вчителі, батьки, депутати та жителі міста пробігли мікрорайоном на підтримку воїнів АТО. Такий захід навчальний заклад організовує вже вдруге. Так масштабно гімназійна родина завершує Олімпійський тиждень.
Очолювали колону випускники-кадети із величезним прапором України та учні-призери різноманітних спортивних змагань. Серед учасників забігу – депутати Черкаської міської ради Ігор Кривошеєв, Тарас Коломієць, Олексій Мельник.
«Цей захід стає вже традиційним для нашої гімназії. Забіг демонструє нашу єдність та прагнення до здорового способу життя. Цим масштабним дійством ми демонструємо воїнам свою підтримку та бажання жити в мирі», – говорить директор гімназії Ірина Топчій.
Також під час лінійки нагородили переможців змагань, котрі відбувалися на Олімпійському тижні в гімназії.