Гімназія та ЧНУ домовилися про співпрацю

Черкаський національний університет імені Б.Хмельницького та Черкаська гімназія № 9 уклали договір про співпрацю. Навчальні заклади домовилися про спільну діяльність у сфері освіти та допрофесійної підготовки учнів.

Відбулася і зустріч представників ректорату, директорів інститутів ЧНУ та педагогічного колективу гімназії, під час якої сторони змогли обговорити детально, в яких напрямках співпраця необхідна вже зараз. Зокрема домовилися про спільну підготовку учнів до олімпіад обласного та всеукраїнського рівнів, про виїзні лекції та співпрацю учнів зі студентами.

Також договором про співпрацю передбачається обмін досвідом вчителів із викладачами, підвищення кваліфікації вчителів на базі вищого навчального закладу, можливість користування науковою бібліотекою, проведення спільних конференцій, семінарів, круглих столів для учнів, студентів, вчителів та викладачів, проходження навчальної практики студентів на базі гімназії, організацію екскурсій тощо.