Робота Валерії Шимко стала ілюстрацією до вірша Василя Симоненка у збірці «Провесінь надій»

На Черкащині відбувся мистецький конкурс «Я – ілюстратор», присвячений пошануванню творчості Василя Симоненка. Участь у ньому взяли учні та студенти мистецький навчальних закладів Черкас від 14 до 18 років. На розгляд професійної комісії надійшло 93 роботи від 77 учасників. Учениця 10-Б класу гімназії, вихованиця Черкаської арт-студії «Глорія» Валерія Шимко також взяла участь в конкурсі.

Висока якість конкурсних робіт надихнула організаторів на ідею створення самобутньої збірки поезій Василя Симоненка, ілюстрованої роботами юних митців, – «Провесінь надій». Робота Валерії Шимко прикрасила вірш «Я чую у ночі осінні…».

Конкурс провели в межах літературно-мистецької програми «Двома шляхами до єдиного образу», започаткованої Черкаської громадською організацією «Світовид» та Обласною бібліотекою для юнацтва ім. В.Симоненка.