Гімназія закликає учнів долучитися до екоактивності «Дерева замість квітів»

Екологічний флешмоб «Дерева замість квітів» стартує в Україні. Мета такої акції: висадити якомога більшу кількість дерев, що дозволить покращити якість повітря навколо, яким ми всі дихаємо. Флешмоб триватиме з 20 березня по 22 квітня 2021 року. Гімназія підтримує такі ініціативу та закликає учнів, їхніх батьків, учителів та всіх небайдужих громадян долучитися до екоактивності.

Що саме ви можете зробити: висадити хоча б одне деревце у дворі багатоповерхівки, де ви мешкаєте, поруч зі своїм приватним будинком, на дачі чи в селі в бабусі тощо.
Сфотографуйте висаджені рослини, підпишіть, яке саме дерево ви посадили, та надішлість фотографії для соцмереж гімназії.

Висаджувати дерева – це чудовий варіант проведення часу на свіжому повітрі, виконання корисної справи та отримання нового досвіду.

Флешмоб «Дерева замість квітів» є частиною глобальної програми з висадки 100 мільйонів дерев у 100 країнах світу, запропонованої на щорічному Всесвітньому економічному форумі в Давосі.