Команда гімназії пройшла третє випробування обласних змагань «Олімпійське лелеченя»

Обласний етап спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» завершується. Сьогодні відбувся третій етап змагань – виконання спортивних вправ.
Команда гімназії, до складу якої ввійшли учні 6-9 класів, активно виконували завдання.
Спочатку разом із іншими командами стали учасниками спільної розминки. Провела її для них легкоатлетка Катерина Кузьміна. Після того, як розім’ялися, учасники мали повторити нескладну руханку. Саме якість її виконання й оцінюватимуть як результат третього етапу.
Голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда привітав школярів дистанційно із Києва з Міністерства молоді та спорту України.
«2020 рік вніс чимало змін у наш звичний уклад життя. Чудово, що сучасні засоби зв’язку дають можливість навіть за таких карантинних обставин проводити заходи в дистанційному форматі. Вітаю учасників заходу «Олімпійське лелеченя». Бажаю продемонструвати всім якнайкращі свої вміння, а комісії об’єктивно оцінити виступи команд. Неважливо, хто стане переможцем цьогорічного особливого конкурсу, найголовніше, що кожен з вас отримає заряд енергії, позитиву та активності», – відзначив Андрій Більда.
За кілька днів експертна комісія розгляне записи відеовиступів, презентацій команд та оцінить результат вікторини. Тоді й буде визначено переможця. Проте усіх учасників відділення НОК України в Черкаській області відзначить олімпійськими подарунками.