Гімназисти та вчителі пройшли навчання в «Екоакадемії»

Команда-учасник проєкту «Zero Waste School» стала також учасником навчання в «Екоакадемії». Це – онлайн сервіс, на якому доступно та цікаво розповідається про правильне поводження з відходами. Зокрема йдеться про правила сортування сміття, свідоме споживання, еко-активізм та як не боятися пластику тощо.
Цей 25 хвилинний онлайн-курс про шлях до zero waste (українською “нуль відходів”) допомагає дізнатися більше про сучасні екологічні проблеми та як з ними боротися.
Покрокову інструкцію, як стати екодружнім, врятувати нашу планету від великої сміттєвої плями, свідомо ставитись до речей та виховати у собі екозвички, пройшли й учасники команди Максим Орел, Маріанна Убоженко, Олена Заболоцька, Ірина Топчій. А також вони зацікавили інших навчанням в «Екоакадемії». Тож учні та майже всі вчителі гімназії також активно долучилися й пройшли навчання та отримали сертифікати як «випускники» Екоакадемії.
Долучайтеся і ви! http://kf-ecoacademy.org/

a7e283cc-42ba-492e-bf32-59a31a3d1771