Андрій Чумак та Анатолій Крат стали учасниками семінару на тему розвитку авторських шкіл

У Вінниці відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар на тему «Реалізація авторської моделі «Національна автентична школа-ліцей» в рамках Всеукраїнського експерименту «Авторська школа». Під час семінару обговорювали актуальні питання реформування й розвитку освітньої галузі України. Участь у заході взяли науковці, педагоги, керівники навчальних закладів.
Учасниками семінару стали заступники директора гімназії Андрій Чумак та Анатолій Крат. Вони відвідали Вінницький НВК «Загальноосвітня школа-ліцей № 7», Вінницьку академію неперервної освіти, Музей освіти Вінничини, ознайомилися з авторською моделлю ліцею, взяли участь у панельній дискусії щодо теоретико-методологічних засад моделювання розвитку авторських шкіл тощо.