Гімназисти взяли участь в олімпіаді з робототехніки WRO WeDo 2.0

У Києві відбувся фестиваль з робототехніки Robotica. Безліч локацій із іграми, майстер-класами, розвагами та змаганнями роботів діяли на фесті. Гімназисти взяли участь у змаганнях роботів WRO та WRO WeDo 2.0. Це – всесвітня олімпіада з робототехніки, де учасники заходять до окремої зони, отримують завдання, складають і програмують робота без допомоги тренера, а потім виконують місії на полі.
Учні гімназії долучилися до категорій «молодша» та «старша» ліги. «Молодшу» лігу представляли дві команди: Тарас Чумак та Макар Дзеркаль утворили команду «Life», Тимофій Кулинич та Фелікс Пульний – «Ураган». Вони вперше беруть участь у подібних змаганнях. Завданням на полі для «молодшої» ліги було відвезти учнів та фрукти до школи. Найвища кількість балів за реалізацію всіх місій становила 150 балів. Команда «Life» виконала всі завдання і набрала 150 балів, проте поступилася іншим командам за часом виконання. В результаті гімназисти посіли 21 місце серед 71 команди. Команда «Ураган» набрала 139 балів і стала 30-ю. Команди гімназистів відзначили за продуману стратегію гри та за робота, який швидко підлаштовується під потрібні зміни.