Гості з Туреччини познайомилися з гімназією

Делегація із турецького міста Кушадаси сьогодні провела цілий день у гімназії. Заступник директора турецької школи Sinem Özyağcı та вчитель англійської мови Gülser Adıbelli Güven відвідали кабінети гімназії, де ознайомилися із навчальним обладнанням, яким користуються учні, відвідали уроки англійської мови, аби побачити, як викладають англійську в гімназії та який рівень знань учнів. Гості мали можливість поспілкуватися із учителями й учнями гімназії та дізнатися більше про напрямок робототехніки.
На завершення зустрічі учні 5 та 6 класів підготували для делегації невелику концертну програму.
Гості із Кушадаси були вражені умовами, в яких навчаються гімназисти, та тим, які вони талановиті та освічені.
Співпраця між навчальними закладами триває.