56457721_1058328767684997_1536682046594744320_n

На Spring панянки-фест 2019 відзначили паняночок

Традиційно навесні гімназія відзначає паняночок-першокласниць та збирає паняночок всіх класів на Spring панянки-фест. Яскравий та чарівний захід організували для дівчаток. Паняночки першого класу склали свою шляхетну клятву, мами подарували їм обереги – прикраси, відбулося освячення, а кадети вручили їм троянди.
Кадети та паняночки представили на святі танцювальні композиції.
Привітати паняночок зі святом завітали почесні гості. Заступник міського голови Ігор Волошин, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов, ректор Черкаського інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталія Чепурна, депутати міської ради Ігор Кривошеєв та Тарас Коломієць відзначили, що методи виховання в гімназії дуже сучасні і цікаві. Відомий меценат Араік Мкртчян вже традиційно подарував першокласницям величезного рожевого ведмедика.
Неймовірні емоції, душевна атмосфера та красиві й талановиті дівчатка – таким запам’ятається цьогорічний Spring панянки-fest.