Гімназисти здобули призові місця на міському конкурсі «Екологічна казка»

Учні гімназії взяли участь у конкурсі «Екологічна казка», який відбувся у місті серед школярів усіх вікових груп. Мета конкурсу – навчити дітей дбайливо ставитись до водних ресурсів. Гімназисти підготували відеоказки про воду та необхідність її берегти.
Творча група 11-А класу у складі Євгена Клименко, Катерини Фесак, Анни Гончаренко, Лізи Короткої під керівництвом учителя Олени Заболоцької створили відео «Шлях води від водойм до квартир». Вони вибороли друге місце конкурсу. Їхню роботу відзначила кафедра журналістики та філології Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького та подарувала екскурсію до телестудії студентського телебачення. Учениця 11-В класу Дар’я Хоменко виборола третє місце конкурсу.
Усі переможці отримали приємні подаруночки для майбутньої творчості. Нагороди вручав директор комунального підприємства «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко.