Гімназисти спілкувалися англійською на тему багатства й благодійності із учнями США та Йорданії

Гімназія долучилася до міжнародного проекту Generation Global (фонду Тоні Блера) і взяла участь у відеоконференції із іншими школами світу. Зокрема цього разу учасниками проекту стали ще 2 школи: St. Clair Junior High School із США та Ezreet Primary School з Йордану. Команда учнів із 8-А, 8-Б, 8-В та 9-Б класів мала можливість поспілкуватися з учнями інших країн на глобальні теми. Темою розмови визначили «Wealth, Charity, Poverty». Учні говорили англійською про багатство, благодійність та бідність.
Координаторами проекту в гімназії стали вчителі Яна Крат та Ольга Міхно. Вони підготували гімназистів до конференції.
«Для моїх учнів це можливість покращити комунікативні навички, побороти мовний бар’єр та розширити свій світогляд. Такі проекти цікаві та потрібні гіманзистам», – говорить Яна Крат.

IMG-108780de37297bb88bd3f3853b39093a-V

IMG-359fe34d5b28e2196817a2df12cd452f-V