Марина Ніколаєнко та Юлія Почтарьова стали учасниками (не)конференції EdCamp, присвяченої викладанню англійською мовою

Вперше в Україні компанія Лінгвіст, спільно з трьома провідними видавництвами Cambridge University Press, National Geographic Learning, MM Publications організували подію, присвячену викладанню англійської мови у форматі (не)конференції EdCamp! У програмі були виступи чотирьох іноземних спікерів, 10 експертів з України та інших країн, багато інтерактивних сесій.
Учителі гімназії Марина Ніколаєнко та Юлія Почтарьова пройшли конкурсний відбір та стали учасниками цього заходу.
«Отримали можливість поспілкуватись весь день іноземною мовою, багато нових знайомств і таких бажаних знань і умінь. Ми відвідали дві експертні сесії. John Hughes із видавництва National Geographic Learning поділився порадами, як краще персоналізувати завдання на уроках та спостерігати за уроками колег для того, щоб це було максимально корисно та ефективно для всіх учасників процесу (Personalizing the Impersonal). Anne Robinson із видавництва Cambridge University Press провела сесію на тему підтримки та розвитку життєвих умінь в учнів молодшої та старшої школи на уроках англійської, збалансованого навантаження та інтеграції учнівської свободи в освітній процес (Support, challenge, choice in the primary classroom).Тепер прагнемо втілити отримані знання на уроках», – відзначає Марина Ніколаєнко.