Павло Хобзей завітав до гімназії

Сьогодні гімназія приймала гостя – першого заступника міністра освіти і науки України. Павло Хобзей познайомився із закладом та поспілкувався з учнями. Він завітав до учнів Нової української школи. Першокласники та другокласники розповіли заступнику міністра, що їм подобається навчатися, які теми вони вивчають та як відзначають різноманітні свята. Відвідав Павло Хобзей також кабінет фізики, де вивчають цей предмет за допомогою лабораторного обладнання, віртуальної та цифрової лабораторій. Увагу гостя привернули й роботознавці гімназії. Вони розповіли про участь у міжнародних змаганнях та свої перемоги, виконали кілька місій на полі та показали демоннстраційних роботів – слона, змію та інших.