Учні 9-Г зустрілися із «кіборгом» Сергієм Галяном

Випускник гімназії, «кіборг», захисник Донецького аеропорту Сергій Галян завітав до навчального закладу. Він зустрівся і поспілкувався із учнями 9-Г класу. Сергій ділився спогадами про складні будні війни та про цінність життя. Він розповідав гімназистам про обстріли, позиції, тактику ведення захисту та демонстрував схему атаки противника. Також Сергій Галян звернув увагу гімназистів на моральні цінності, згадував і розповідав про людей, яких вони зустрічали на Сході, про їхнє ставлення до українських захисників. «Кіборг» закликав учнів підтримувати хлопців, які воюють і захищають країну.
Учні 9-Г класу відзначають, що зустріч була надзвичайно емоційною та теплою, що спілкування із Сергієм Галяном допомогло їм більше дізнатися про події, що відбуваються на Сході, від безпосереднього їх учасника та відчути, наскільки складно захисникам і який жах вони там переживають.