Захисник надіслав повідомлення учениці гімназії з подякою за малюнок

Восени відбувся конкурс малюнків серед школярів до Дня захисника України. Учениця 6-А класу Дар’я Орловська взяла в ньому участь. Її малюнок «Козацький поєдинок» був серед кращих робіт конкурсу, які відправили на Схід захисникам. Нещодавно старшина Збройних сил України, черкащанин надіслав дівчині подяку за малюнок та за те, що діти вболівають за своїх захисників.
«За Вас стоїм ми на кордонах і землю нашу бережем, щоб процвітала Батьківщина і мир дотронувся сердець. Нам випала нелегка доля, пішли від рідної сім’ї, щоб захищати край наш рідний, щоб ви навчатись там змогли. Ви нам малюєте малюнки і надсилаєте до свят, і ми їх радісно сприймаєм, бо й ми є жителі Черкас. Нам ви всиляєте надію і проявляєте любов до воїнів, до України, якій ми захист даємо. Ви молодці, такими й будьте і патріотами ростіть, щоб нам була достойна зміна, бо миру прагне наш народ. Нас вороги Хохлами кличуть за нашу вірність і любов, за єдність нашу і за міцність, бо подолати нас не змог. Ми Козаки і славні хлопці, хто любить землю і народ, хто жити хоче тільки вільним,бо є країни патріот!!!» – з повагою Старшина ЗСУ.