51351705_1023254074525800_3185544936699199488_o

Складання роботів та змагання на космічному полі – так відбувається урок праці в учнів гімназії

Складання роботів та змагання на космічному полі – так відбувається урок праці в учнів 6 класу. Спочатку хлопці сформували команди по дві особи, створили власного робота зі спеціальним «ковшем», який допоможе зібрати на полі фішки і доставити їх на базу. Потім виконували це завдання на час.
Здійснити таке допомагає новий набір, який Юрій Ткаченко вручив команді «Kiborgs.UA» за перемогу на регіональному фестивалі. На полі зображені Земля, Місяць та Марс та побудовано різні станції, які допомагають краще вивчити та дізнатися про освоєння цих планет. «Кіборги» також завдяки цьому набору поглиблюють свої знання та покращують навички із програмування робота, готуючись до Всеукраїнського фестивалю з робототехніки.
Гімназисти вдячні Юрію Ткаченку за такий подарунок, який можна використовувати за різними напрямками підготовки/