Учні 9-Б класу провели урок мистецтва у музеї на виставці Родена

Учні 9-Б класу разом з вчителем мистецтва Тетяною Буланою відвідали виставку, де вперше на власні очі побачили скульптури, які свого часу зробили революцію в європейському мистецтві. Роботи Родена вже сторіччя експортуються на виставках кращих світових музеїв і збирають рекордні суми на художніх аукціонах. Поруч зі скульптурами Родена гімназисти познайомилися з творами послідовників митця –українських художників, які використовують технології доповненої реальності – В. Сидоренка, Р.Мініна (ксеноморф), Юлії Бєляєвої, О. Тістола, М.Маценка (великі голови дітей), Сергія Шауліс (людини без стержню), В.Сая.
Учнів вразили твори Огюста Родена: «Мислитель», «Людина із зламаним носом», пам’ятник героям міста Калє, «Бронзовий вік».
Дарія Меркотан, учениця 9-Б класу