Андрій Стецюк провів майстер-клас для студентів-істориків

Студенти Навчально-наукового інституту історії і філософії ЧНУ ім. Б.Хмельницького взяли участь у майстер-класі в гімназії та отримали нові навички перед практикою в школі. Своїм досвідом із студентами поділився вчитель історії Андрій Стецюк.
«Проведений Андрієм Сергійовичем майстер-клас був цікавим та інформативним. Варто зазначити те, що вчитель повсякчас залучає в своїй роботі новітні технології: проектор, інтерактивну дошку та ноутбук. За допомогою цих засобів вчитель може зацікавити та зосередити увагу учнів на певній темі. Його методика проведення самостійних робіт, тестувань за допомогою різноманітних інтернет ресурсів також є досить вдалою в сучасній школі», – відзначили учасники майстер-класу.
Зокрема, вони змогли оцінити переваги сучасних мультиплікаційних технологій вчителя в роботі з дітьми та за допомогою сайтів learningApps.org та Quizizz.