Юлія Жосан та Ольга Новіцька вибороли призові місця обласного етапу конкурсу ім. Т.Шевченка

24 листопада в Черкасах відбувся ІІІ етап ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Традиційно захід зібрав творчо обдаровану молодь на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. 70 учнів закладів загальної середньої та професійної освіти зі всієї області взяли участь у конкурсі. Тематика завдань, запропонованих учасникам, була пов’язана з особистістю Т.Г.Шевченка, його творчістю й долею, а також спрямована на духовні цінності, сімейні традиції, любов до рідного краю.
Учні гімназії також стали учасниками обласного етапу конкурсу ім. Т.Шевченка та вибороли призові місця. Учениця 7-А класу Юлія Жосан посіла другу сходинку. Учениця 10-А класу Ольга Новіцька посіла третє місце.