Олександр Литвинов здобув перемогу у міському турнірі інноваційності «U Now»

Учні 10-Б класу взяли активну учатсь у першому міському міжшкільному турнірі інноваційності «U Now», який організували Клуб науки «Кварк» у партнерстві із міським методичним кабінетом установ освіти.
Спочатку учні зареєструвалися на участь, виконали онлайн завдання першого туру та за результатами виконання вийшли до фіналу.
Фіналістами стали: Олександр Литвинов у номінації «копірайтинг», Михайло Жук у номінації «блогінг», Мар’яна Хоменко у номінації «графічний дизайн» та Вікторія Бізюкова у номінації «акторська майстерність».
З листопада відбувся очний фінальний етап змагань. Перше місце за результатами цього туру здобув Олександр Литвинов. За перемогу він нагороджений сертифікатом на 1000 гривень.